doporučení pro rodiče

20. prosince 2009 v 17:04

Nejvýznamnějsí doporučení pro rodiče

  1. BUĎTE ČESTNÍ - Poskytujte v maximální míře vysvětlení odpovídající jejich inteligenci a zralosti.
  2. NEMANIPULUJTE - Žádné obviňování! S indigem nehne.
  3. DEJTE JIM NAJEVO ÚCTU - Jsou pouze menší věkem, ale často moudřejší. Nemluvte k nim povýšeně, ponesou to s nelibostí. Respektujte je. Berte je jako sobě rovné jak jen můžete. Nechte je, aby se podílely na pravidlech a věcech z nich vyplývajících. Spolehněte se, že mají omezení, která je ochrání.
  4. ZPLNOMOCNĚTE JE - Nechte je rozvinout svou autonomii tím, že budou dělat co nejvíce věcí samostatně. Nechte je vybírat si oblečení, učte je samostatně se koupat v útlém věku.
  5. RESPEKTUJTE JEJICH PSYCHICKÉ SCHOPNOSTI - Pomozte jim rozvíjet jejich neobvyklé schopnosti procvičováním, kurzy a povzbuzováním.
  6. NAUČTE JE JAK SE ENERGETICKY CHRÁNIT A UZEMŇOVAT SE - Indigo je velmi citlivé na emoce. Může u něho docházet k častým změnám nálad; ty jsou často způsobeny tím, že přebírá energie ostatních okolo. Velmi užitečným může být trénink léčivých energetických cvičení a technik.
  7. UČTE JE RELAXOVAT A MEDITOVAT - Relaxace a meditace jim mohou pomoci lépe zvládat nároky života, najít duševní rovnováhu, spojit se s duchovním světem.
  8. RESPEKTUJTE JEJICH EMOČNÍ A FYZICKOU CITLIVOST - Můžete ji považovat za extrémní a neobvyklou, ale oni si nevymýšlejí a mohou potřebovat vaši pomoc, aby své pocity zvládaly.
  9. POMOZTE JIM DOZVÍDAT SE O JEJICH INDIGOVÉ POVAZE A ŽIVOTNÍM POSLÁNÍ - Indigoví lidé jsou zde vždy z nějakého důvodu. Mají jedinečné charakteristiky chování, které umožňují přinést nové energie a zlepšit svět. Dokud si to neuvědomí, mohou mít velké potíže s tím, jak naložit se svým lidstvím a jak se vypořádat se svou přecitlivělostí a odlišností. Když se dozvědí, že je zde důvod, proč jsou odlišné, budou schopny to lépe zvládat a pracovat na svém poslání.
  10. Zdroj : http://zivotni-energie.cz/indigove-deti-a-jak-je-pozname.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama