Má úvaha nad Světem

24. prosince 2009 v 15:12 |  Svět takový jak ho nepoznáváme
Celý svět se potací ve strachu a demoralizaci= valky . Valky jsou dobré jen pro lidi co ,chtějí více peněz a rozšířit svoji moc. A když války nejsou každý, elitář už ví co se muže dít co kdyby nahodou bylo méně peněz a tím taky menší moc !! A proto je lepší něco vymyslet a to něco vždy opravňuje začít válku zahranicemi státu . Ale jak začít ? No vymyslet si nějaky konflikt .. a to je ono už to mám 11.září a v historii před 2.sv to byli němci co stříleli po sobě na polských hranicích převlečeni za polské pohraniční stráže . No a co lidé budou se třeba bouřit .. Ne nebudou oni se bojí a navíc si myslí že jsme byli napadeni a ktomu přidáme nějaké dodatku k ústavě přece lidé mají už svobodu dlouho XD.

TOHLE JE SVĚT !

Hodně lži ve světě a lidem to hodně vádí , ale systém jim davá dostatek pohody a živobití ovšem to každou dobou muže skončit a to jest problém proto neustále davají ,takový hnůj do TV že se mi zdá ,že lidí jsou jak s hypnotizováni !ALE! lidé čím dál už televize ,které jsou vlastněny korporacemi a ty následně elitami , neberou vážně připad Chřipčičky ,která byla trhák pro peníze bylo to jako kino !!
A to docelá drahé kino vlády zaplatili miliardy za nic ! Nikdo se nechce očkovat a vakciny se pěkně chladí v boxech XD A dobře jim !! Politici aneb nejlepší herci a zároveň loutky ,které nejednají ze své vůle ,nebuďme na ně zlí oni nemůžou nic zlepšit oni nemůžou nic !!! A zaroveň vše ,ale to už by chtělo oběti pro to ,aby si lidé uvědomili v čem žijí ..
v nasledujících letech se stane hodně události a proto milujte sebe sama , tak jak se milujete budete milovat i jiné !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama