MATRIX FILMS: Videopřednáška Boba Deana ze summitu Expolitika 2009 - "Project Disclosure".

21. prosince 2009 v 17:48 |  Exopolitika

MATRIX FILMS: Videopřednáška Boba Deana ze summitu Expolitika 2009 - "Project Disclosure".

10.11.09 Bob Dean

Bob Dean Vážení přátelé, dovolte mi abych dnes uvedl do života video projekt internetového magazínu Matrix-2001 který se jmenuje "MATRIX FILMS". Doufám, že jeho prostřednictvím se k vám na obrazovky dostanou nesmírně zajímaví učinkující s neméně zajímavými a hlavně aktuálními informacemi. Vše je samozřejmě odvislé od výsledku jednání s jednotlivými autory filmových projektů. Plánem naší redakce do budoucna je snaha o uvedení vždy alespoň dvou filmů do měsíce. Uvidíme jak dalece se bude dařit naše představy realizovat. Na slavnostní zahájení tohoto projektu jsou zváni všichni čtenáři našeho magazínu. Proto jsme dnešní úvodní snímek zařadili do volně přístupné zóny magazínu. Vzhledem k tomu, že získávání licencí pro další snímky se pochopitelně neobejde bez finančních příspěvků jejich autorům, budou již následující filmy projektu "MATRIX FILMS" k dispozici již pouze čtenářům - předplatitelům. Děkujeme vám za pochopení. (Poznámka: Při rozvinutí filmu na celou plochu se zároveň zvětší i titulky).

Bob Dean, jak se sami za chvíli dozvíte, je bývalý příslušníkem amerických tajných bezpečnostních složek, který se pohyboval v prostředí, které vyžadovalo bezpečnostní prověrky výše jak "TOP SECRET". Jeho zhruba hodinové vystoupení na summitu Exopolitiky v Barceloně je doplněno poměrně unikátními fotografickými snímky velmi zvláštních objektů nejen z oběžné dráhy Země, ale i z blízkosti Měsíce. Některé z nich byly pořízeny i na jeho povrchu. Mnohé z nich dlouhou dobu podléhaly přísnému utajení, nebo se v tomto režimu nachází i v současné době.

PŘIPRAVUJEME: VIDEOPŘEDNÁŠKA - HENRY DEACON A BRIAN O´LEARY NA KONFERENCI VE ŠÝCARSKU (10-12. června 2009). Délka filmu: 165 minut.
Video je zde !!! http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3912-matrix-films-videoprednaska-boba-deana-ze-summitu-expolitika-2009-project-disclosure/ !!!!!!!!
v
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mitzi24King Mitzi24King | E-mail | Web | 26. října 2011 v 18:04 | Reagovat

The <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a> suppose to be essential for people, which would like to ground their own business. In fact, this is easy to get a auto loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama