Něco o roku 2012

21. prosince 2009 v 17:37 |  Něco k roku 2012

Charakteristika

24.11.2006 započal Pátý den Galaktického podsvětí. Jeho účelem je posílit centra v mozku ( k syntéze vědy a duchovnosti ). Vědomí povede k průlomu zvláštních jevů. Galaktické podsvětí přináší konec západní dominance ve vnějším světě.
2012 bude končit naše schopnost ovládat běh událostí směřujících k pokroku, pokud nebudeme již dnes se zabývat přítomností.

Mayský kalendářní systém je univerzální rámec k pochopení jedné pravdy.
- Je to největší mystérium na planetě. Sleduje "Velký rok" - 5.125 let ( Dlouhý počet ).
- Mayský odkaz se zabývá časovým zrychlením .
- jde o zdroj infomací z Plejád ( z 9.dimenze )

Země v roce 1998 zakusila přiblížení ke středu galaxie Mléčná dráha, což zásadně změnilo fyzické a duševní pole planety.
6.6.2004 Venuše překřížila Slunce. Jedná se o klíčovou událost v mayském kalendáři. Nastává období důležitosti duchovního přístupu k většímu vědomí.

Účelem kalendáře je sledování zrychlení času do 2011. Časové zrychlení se vztahuje k faktoru 20 ( dvacítkový numerický systém ).
Časové a evoluční zrychlení bude dokončeno 28.10.2011 ( přestože podle Mayů 21.12.2012 ). Čas řídící vývoj je síla, která funguje ve všech devíti dimenzích. Čas v 9.dimenzi je hnací evoluční silou.

2.6.2005 je střed období Galaktického podsvětí. To začalo 5.1.1999 a bude pokračovat do 28.10.2011. Analogickým středobodem byl 550 př.n.l. ( 3.115 př.n.l. - 28.10.2011 = 5.125 let ). Je to doba příchodu velkých učitelů - Platón, Pythagoras, Zoroaster, Lao-c´, Konfucius, Buddha. V této době Mayové sestavili kalendář. Mayové žili v letech 200-900 n.l.

NUMERICKÁ SKLADBA MAYSKÉHO KALENDÁŘE
Dlouhý počet = 5.125 let má 13 baktúnů ( nese v sobě plán Stvořitele na vývoj lidské rasy ), dále z katúnů a túnú.
Tzolkin = 260 dnů je založen na 13 číslech a 20-ceti denních znacích nebo symbolech. V tzolkinu má každé znamení jedinečné vlastnosti, které se mění podle toho, jaké mají číslo.

Vše vychází z rezonance v časových cyklech.
( tún rezonuje s katúnem, baktúnem….. )

Pro zájemce o podrobnější matematické informace odkazuji na dostupnou literarutu.

KALENDÁŘE STAROBYLÝCH CIVILIZACÍ

Egypťané, védská kultura Indie, Sumérové, Číňané vycházeli stejně jako Mayové z 360 denního posvátného roku. Jejich kalendář byl podoben mayskému. Měli také solární kalendář ( 365 dnů ).
360 denní kalendář odráží to, co bylo kdysi univerzálním chápáním času.


BOŽÍ STŘED
Archeoastronomie = studium o tom, jak cykly na obloze odrážejí cykly na Zemi. Používá hermetický přístup ( jak nahoře, tak dole ) v určení postupu při vybudování posvátných míst.
První Mayové hledali střed Vesmíru v Polárce ( je stěží viditelná v Mexiku, ale informaci o ni přinesli severští předci Mayů ). Plejády se nachází proti galaktickému středu, ale ze Země se zdají ve středu. Proto se Plejády staly středem, bohem. Ale později se zjistilo, že Plejády se pohybují vlivem precese. Místem bez pohybu byla temná průrva Mléčné Dráhy, místo, na které ukazoval šíp Střelce a Štírův ocas. Sem cestovali šamani a cítili v této Černé díře zde zvrat času i rození nových hvězd. Je to místo úžasné energie.
Galaktický střed je ve Střelci.

Stoupající Slunce o zimním slunovratu dosáhne konjunkce s galaktickým středem přibližně za 2000 let. Podle to Izapové použili pro vlastní výpočet Dlouhého počtu. Vypracovali kalendář zaměřený na koncové datum 2012 a sahající 5125 let zpět do doby jejich původu.
Toto koncové datum lze použít pro 16,4 miliardy let vývoje na Zemi, který vrcholí v roce 2011.

Zdroj: www.matrix-neo.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jakub farkaš jakub farkaš | E-mail | Web | 22. září 2011 v 20:58 | Reagovat

no je to vsetko pravda :) čital som to..lem nemyslim že toto všetko je doležite v našom živote..človek chce byt štastny..a nepotrenuje riešit taketo veci..prečo všetko brat ako zahady..človek podla mna dokaže to zobrat ako samozrejmost..a myslim si že som slobodny človek aživot si každy viberá sam,mám frajerku ktoru lubim..chcem žit krasny  život a nechcem nikdy opustit planetu zem pretože ju milujem..pretoze milujem stromy milujem vsetko na nej..a som pripraveny...sa pripravovat..je to tažka cesta ktorou som sa vybral a mam v hlave vchaus stoho vsetkeho..poznam pravdu..a je krutá !! pozityvne mYslenie to je moje ano :))

2 Rickyameve Rickyameve | E-mail | Web | 21. července 2018 v 15:32 | Reagovat

Пенополистирол играет роль формообразующего элемента, но имеет и другое значение. Данный материал является хорошим утеплителем, а также защищает внутреннее пространство дома от наружных звуков. Бетонная стена отделывается любыми http://builderbest.byethost7.com/ декоративными материалами, например кирпичом, сайдингом, изнутри – гипсокартоном. Отделочные материалы можно монтировать к стене и при помощи крепежа, и на клеевые составы.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama