Můj včerejší svět

6. ledna 2010 v 19:12 | :) Admin (: |  Matrix
Svět je pokaždé když se ohlédneme včerejším v té rychlosti si ani neuvědomujeme sami sebe svět se kolem nás odehráva a je to jako kolotoč jsme zmatení , matení , nevědomí : Naše mysl je napadena touto realitou která je jako sen zavřete oči a nachvíli zmizí a pak je zase otevřete a zase ten kolotoč . Ptáte se proč? Proto že to chceme !! Nikdo nám neřekl musíš na ten kolotoč jít !!! Ale my sami jsme se rozhodli , zprvu to možna bylo zábavné ,ale když jste se začali točit nemohli jste se už pustit nebot´ by vás to vymrštilo a vám by se mohlo něco stát :MÁTE STRACH všichni ho máte a proto hledáte pomoc ale kde ji najít !! Zeptej te se sami sebe kdo chtěl jít na ten kolotoč !! No už jste se zeptali ? Ne!! Ano jen vy sami se s toho dostanete ,ale musíte se přestat bát pravdy !
Váš svět je iluzí vašich představ o tom jak by to mělo všechno být a nemělo každa živá bytost tuhle iluzi tvoří ! NAštěstí jsou lidi co se probudili s tohodle snu , snu kdy je něco lepší a kdy je něco horší !A ti nám chcou pomoci a taky že pomáhaj když prohlédnete iluzi najdete sami sebe sve opravdové JÁ svou nadhernou mysl . Přeji hodně úspěchu v hledání .

Citát dne: Řekni člověku, že je na nebi 978934904974949 hvězd, a uvěří ti. Ale napiš na lístek "Čerstvě natřeno", a každý si sáhne, aby se přesvědčil.
Julian Tuwim


CITÁT
Je jedno jestli jdeš, sedíš nebo spíš, dívej se do mysli; nepřetržitě a bez ustání. Toto cvičení je hodné námahy. (Milaräpa)

Citát:
Tvoje realita je to, co považuješ za reálné!


CITÁT
Kdo chce najít moudrost kdekoliv mimo intelekt, aniž by se otevřel svému lamovi(učitel) , je jako někdo, kdo čeká v na slunce v jeskyni otevřené na sever. (Dilgo Khjence rinpočhe)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama