Muslimové poslali výhružný mail na server českých zpravodajců

10. března 2010 v 10:48 |  Islám(muslimský svět)
Muslimové vyhrožují českému zpravodajskému serveru
Autor: Redakce | Publikováno: 5.1.2010 | Rubrika: Islám
Ilustrace
Přetiskujeme mail, který dorazil na adresu vydavatelství Český portál, které provozuje server Eurabia.cz. Spolupracovnici redakce Esmeraldě Zlopočasnej, která na svém blogu zveřejnila už desítky textů o islámu, v něm anonymní muslim nevybíravými slovy vyhrožuje. Upozornění: text obsahuje hrubé a vulgární výrazy.

---------- Forwarded message ----------
From: pedroyapatero <pedro.zapatero@centrum.sk>
Date: 2009/12/26
Subject: suke esmeralde zlopocasnej
To: vydavatelstvi@cesky-portal.cz


Ty suka spinava,kurva zajebana,antisemitska,xenofobna,Islamofobna pica. Tvojim zivotnym poslanim je urazat Islam,Moslimov a Allahovho proroka Muhammada,ktoremu nie si hodna anilen zlizat spinu z jeho topanok,tak nasim poslanim odteraz je najst si ta a vyrezeme ti picu zaziva.Trpko olutujes ze si si obtierala svoju spinavu papulu o to najcennejsie,najcnostnejsie a moralne najcistejsie,co na zemi je!!!! Dovtedy sa chodi s krcahom po vodu,kym sa nerozbije a tvoj sa uz rozbil!!!!!Z mnozstva tvojich tendencnych,zavadzajucich klamstiev,ty spina,ti osvietim tu tvoju zretardovanu,satanom posadnutu hlavu aspon v niektorych pripadoch.
1.Existuje len Palestina,nie izrael a kazdy zidak,ktory bude zit na Palestinskej pode,bude zlikvidovany.Pises,ze nikdy ziadna Palestina neexistovala.Je mnozstvo narodov,ktore nikdy nemali stat,ale uzemie na ktorom zili a ziju vo velkej vacsine je pravom ich.I napr.Slovensko do rozpadu rakuskouhorskej monarchie nikdy nebolo Slovenskom a podla tvojho pomyleneho a zhubneho tvrdenia nemaju Slovaci pravo na svoj stat??!! V dobe hlasovania o rozdeleni,zilo v Palestine len 550000 zidakov,zatialco Palestinskych Arabov 1650000!!!!!!!!
2.Podla medzinarodnych nezavislich agentur je v priemere az 97percentna gramotnost Arabskych krajin a bezny Arab vie minimalne 5 jazykov,co ty suka urcite neovladas.Mnohi Arabi si pamataju naspamet i stovky stran z roznej prekrasnej a svetom obdivovanej Islamske literatury,ovladaju Koran naspamet.
3.Europa tazila a napredovala len z kolonialnych vybojov a z bezmedzneho vrazdenia a nasledneho okradania,lupezi mnohych narodov,najma vsak v amerike,Indii,Afrike...Miliony ton zlata,drahych kamenov,draheho dreva,korenia atd.vo velkom prudilo niekolko storoci do Europy.Je hanbou byt predstavitelom Europskeho naroda.
4.Uz od 7 az do 16 storocia boli Islamske krajiny o niekolko storoci vpredu oproti Europskym,najma vsak v chemii,astronomii,matematike,fyzike,prirodnych vedach,proste vo vsetkom.I napr.dalekohlad poznali o 180 rokov skor,ako europania.
5.Moslimovia ziju velmi moralne,na rozdiel od krestankov.Bola si vobec v niektorej Islamskej krajine,ze pises totalne nezmysli?!!
6.Drviva vacsina Moslimskych zien,ale i muzov vstupuje do manzelstva ako panna a panic,to znamena cisti a neposkvrneni,nie ako skazeni ludia z krestanskych krajin
7.Vies preco krestankovia vymieraju v Europe?! Preto lebo su az tak samolubi,ze deti povazuju za brzdu v kariere,zatialco pre Moslimov su deti pozehnanim!
8.Europa bude uz o niekolko desatroci Islamska,aj ked sa na hlavu postavis ty,i ti zmrdi zajebani,ktori spinia to najcennejsie a najcistejsie,co kedy Zem mala,cize Islam a Muhammada!!!!

komentáře s diskuse :Drtivá většina muslimských žen vstupuje do manželství jako panna. Pochybný argument. Kdyby křesťanské ženy vstupovaly do manželství v deseti letech, také by byly v drtivé většině panny. Ajatolláh Chomejní se ve dvacetiosmi oženil s desetiletou dívkou. V jedenácti otěhotněla, ale potratila. Chomejní označil manželství s dívkou ještě před její první menstruací jako "boží požehnání" a radil věřícím: "Přičiňte se, aby vaše dcery neviděly svou první krev ve vašem domě".

Islám-náboženství míru? K smíchu!
Viz. pár vět z Koránu :
Súra 2:187 (str.465) "Zabíjejte je všude, kde je dostihnete a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je hoší než zabití."
Súra 2:189 (str. 465) "A bojujte proti nim, dokud nebude konec svádění od víry a dokud nebude všechno náboženství patřit Bohu."
Súra 4: 59 (str.528) "Věru ty, kdož neuvěřili v Naše znamení, My v ohni sežehneme, a kdykoliv vyschnou kůže jejich , vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili. A Bůh zajisté je mocný a moudrý."
Súra 4: 91 (str.532) "Neberte si mezi nimi přátele, dokud se nevystěhují na stezku Boží! A jestliže se obrátí zády, pak je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete!"
Súra 4: 93 (str.532) "Kdykoliv se pokusí vás svést k odpadnutí, budou odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou.".
Súra 5:19 (str. 603) "Věru jsou nevěřící ti, kdož říkají: "Zajisté je Bohem Mesiáš, syn Mariin!"
Súra 5:37 (str.605) "A odměnou těch, kdož vedli válku proti Bohu a Jeho poslu a šířili na zemi pohoršení bude věru to, že budou zabiti nebo ukřižováni či budou jim useknuty jejich pravé ruce a levé nohy a nebo budou ze země vyhnáni."
Súra 5:51 (str.607) "Vy, kteří věříte! Neberte si židy ani křesťany jako přátele, neboť oni jsou si přáteli jedni druhým. Kdokoliv z vás se s nimi přátelí, ten stane se jedním z nich ..."
Súra 8:12 (str. 485) "Já vrhnu do srdcí těch, kdož nevěří, hrůzu a vy bijte je po šíjích a bijte je po všech prstech."
Súra 8:17 (str. 485) "Nejste to vy, kdo je zabili, ale Bůh je zabil a nevrhals ty, když jsi vrhal, nýbrž byl to Bůh, ..."
Súra 8:57 (str. 489) "Nejhoršími tvory před Bohem jsou ti, kdo byli zatvrzele nevěřící a stále ještě nevěří."
Súra 8:61 (str.489) "Nechť se nedomnívají ti, kdož nevěří, že Nás předhoní - nepodaří se jim uniknout našemu zásahu."
Súra 8:66 (str.490) " Proroku, povzbuzuj věřící k boji! Bude-li mezi vámi dvacet vytrvalých mužů, porazí dvě stě, bude-li jich mezi vámi sto, porazí tisíc nevěřících, neboť to jsou lidé nechápaví."
Súra 9:5 (str.585) "A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy!"
Súra 9:23 (str. 587) "Vy, kteří věříte! Neberte si za přátele otce své a bratry své, jestliže je jim nevěrectví milejší než víra."
Súra 9:29 (str.588) "Bojujte proti těm kdož nevěří v Boha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Bůh a jeho posel a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma - dokud nedají poplatek přímo vlastní rukou, jsouce poníženi."
Súra 9:39 (str.589) "Jestliže nevytáhnete do boje, Bůh vás potrestá trestem bolestným."
Súra 9:74 (str. 593) "Proroku, bojuj usilovně proti nevěřícím a pokrytcům a buď přísný na ně. Útočištěm jejich bude peklo a jak hnusný je to cíl konečný."
Súra 9:124 (str. 599) "Vy, kteří věříte! Bojujte proti těm z nevěřících, kteří jsou poblíže! Nechť ve vás naleznou tvrdost a vězte, že Bůh je na straně bohabojných!"
Súra 25:54 (str. 250) "Neposlouchej nevěřící, ale pusť se jím proti nim do boje úporného."
Súra 47:4 (str.492) "A když se střetnete s nevěřícími, udeřte je do šíjí, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!"
Súra 48:13 (str.575) "A kdo nevěří v Boha a posla jeho ...pro nevěřící jsme připravili plamen šlehající."
Súra 48:29 (str.575) "Muhamed je posel Boží a ti, kdož jsou s ním strašní jsou proti nevěřícím, však laskaví mezi sebou"
Súra 4:76 (str.530) "A těm, kdož bojují na stezce Boží a budou zabiti či zvítězí, těm dáme odměnu nesmírnou."
Súra 2:228 (str.470) " ...A ony mají pro sebe stejné právo jako oni podle zvyklosti, nicméně muži jsou o stupeň výše - a Bůh je mocný, moudrý."
Súra 4:13 (str.523) "Proti těm z vašich žen, jež dopustí se hanebnosti, vezměte jako svědky čtyři z vás. A jestliže tito to dosvědčí, podržte ženy v domech, dokud je smrt nezavolá anebo Bůh pro ně nepřipraví nějaké východisko"
Súra 4:38 (str.526) "Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými."
Súra 4:38 (str.526) "A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je!"
Súra 24:2 (str.556) "Cizoložnici a cizoložníka zbičujte, každého z nich sto ranami! A nechť vás nepojme vůči nim lítost,.."
Súra 5:37 (str.605) "A odměnou těch, kdož vedli válku proti Bohu a Jeho poslu a šířili na zemi pohoršení bude věru to, že budou zabiti nebo ukřižováni či budou jim useknuty jejich pravé ruce a levé nohy a nebo budou ze země vyhnáni."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama